» Projekty mebli kuchennych 

 
O nas
S-Line Meble jest firmą działającą już od kilku lat na rynku mebli. Mamy za sobą wielu zadowolonych klientów. Siedziba firmy mieści się w Sułkowicach przy ul. Wolności17 ( koło Krakowa)  Dysponujemy halą produkcyjna o pow. 200 m2 w pełni wyposażoną we wszystkie potrzebne a co najważniejsze profesjonalne narzędzia do produkcji wysokiej klasy mebli. Podstawą jest pilarka formatowa firmy FELDER zapewniająca bardzo precyzyjne formatowanie płyt meblowych jak i drewna. Lecz co znaczą nawet najlepsze narzędzia bez wykwalifikowanej kadry, która jest filarem firmy a zarazem gwarancją dla państwa, że meble będą najwyższej jakości.

Wykonujemy blaty w całości bez żadnych łączeń idealnie dopasowane do szafek i gustu klienta. Kuchnie drewniane. Z frontami lakierowanymi, mdf foliowany, patynowany, fronty z oklein naturalnych i modyfikowanych {fornir}

Wykonujemy także szafy do zabudowy, szafy z drzwiami przesuwnymi, szafy wolnostojące.
Garderoby, meble łazienkowe, meble pokojowe takie jak komody, witryny, szafki pod telewizor. Ławy. Wedle zamówienia, elementy wykończenia wnętrz z litego drewna. Realizujemy także zamówienia w postaci aranżacji i meblowania sklepów, kwiaciarni oraz salonów.
Oferujemy bardzo szybki okres realizacji do maksymalnie 3 tyg. Od zamówienia. Wykonujemy profesjonalne pomiary, projekty mebli oraz służymy radą w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży.

Nasze meble wykonywane są z największa starannością o każdy szczegół. Do produkcji używamy materiałów najwyższej klasy, począwszy od płyt meblowych na akcesoriach kończąc. Posiadamy profesjonalny warsztat wyposażony we wszystkie potrzebne narzędzia tak aby móc wykonać z należytą starannością każde zamówienie.


licznik odwiedzin - 3560886        | mapa strony | © 2011 - 2012
Utworzono przez abcinfo.eu strony www AbcinfoCMS